O firmie

Hurtownia chemii gospodarczej

Redom-Cosmetics - Najlepsze marki kosmetyczne, perfumeryjne w jednym miejscu.
Firma Redom istnieje na rynku polskim od roku 1991 jako firma chemiczno – kosmetyczna. Od początku swojej działalności firma nasza rozwijała się w kierunku chemii gospodarczej.

Od roku 2005, kiedy to został dołączony drugi człon w nazwie tworząc firmę Redom Cosmetics, duży nakład pracy skierowaliśmy w kierunku kosmetyczno – perfumeryjnym, jednakże chemia gospodarcza była i jest naszym atutem.

Firma Redom Cosmetics prowadzi sprzedaż na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 220338 wydanej przez Zarząd Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy.

Hurtownia perfum i kosmetyków

Redom Cosmetics. Firma i magazyny mieszczą się w Warszawie przy ul. Przasnyskiej 6B, BLOK C. Produkty oferowane odznaczają się najwyższą jakością i jednocześnie bardzo atrakcyjnymi cenami; sprzedajemy towar o jakości mogącej zadowolić najbardziej wymagających Klientów.
W obecnej chwili oferujemy państwu ponad 15 000 referencji będących w ciągłej sprzedaży.

W naszej szerokiej ofercie asortymentowej znajdują się produkty wszystkich ważnych i znanych marek na rynku polskim, jak i towary pojawiające się na świecie. Dla wymagających Klientów nasza oferta zawiera również produkty importowane z UE przez naszą firmę, które można kupić wyłącznie u nas.
Od początku działalności jako cel nadrzędny postawiliśmy sobie dążenie do zapewnienia naszym Klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług. Stale wzrastająca liczba Klientów świadczy o tym, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem.

W roku 2013 wprowadziliśmy do naszej oferty artykuły gospodarstwa domowego. Dwie znane marki Gipfel i Curver. Pojemniki marki Curver porządkują każdą sferę prywatności, a połączenie wysokiej jakości tworzyw z oryginalnym designem i najświeższymi trendami gwarantuje stworzenie przedmiotów, które są nie tylko użyteczne, ale i same w sobie stanowią ozdobę. Dzięki renomowanym produktom wykonanym przez firm Gipfel International sprawiamy, że codziennie wykonywane czynności stały się przyjemnością. Wszystkie naczynia zrobione są ze stali szlachetnej 18/10 odpornej na zarysowania, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Garnki posiadają akutermiczne i wielowarstwowe dno dzięki czemu energia cieplna kumulowana jest w ich wnętrzu i stopniowo oddawana do potraw nawet po odłączeniu źródła ciepła. Można je stosować na kuchniach gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych. Produkty Gipfel można myć w zmywarce.

Wyroby firmy Gipfel objęte są 12 miesięczną gwarancją od daty zakupu i posiadają aktualne zezwolenie dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej.